תחומי פעילות
צור קשר

משרדים ומסחר

דף הבית >> משרדים ומסחר

כיום, בעולם המודרני בו אנו חיים, בניה של שטחים מסחריים היא לא דבר חדש והיא לא דבר נדיר כלל וכלל. רבים משקיעים בבנייה של שטחים מסחריים בהם יוקמו חנויות שונות, מתקני תקשורות, חוות שרתים ועוד כך שבניה מסחרית היא לא רק רשתות שיווק וקניונים אלא כל שטח הדרוש לחברות מסחריות כל שהן.

אנו בחברת כנף פרנס אדריכלים צברנו ניסיון רב בתכנון ובנייה של שטחים לצורך מסחר עבור מגוון רחב של תחומים.

בין הפרויקטים שלנו אתם יכולים למצוא פרויקטים בחו"ל ובישראל, פרויקטים לרשתות שיווק ובמיוחד בתחום ההתמחות שלנו, תחום שהפך אותנו למבוקשים מאוד – העובדה שאנו מתמחים ב- DATA CENTER ומקימים חוות שרתים ברמה הגבוהה ביותר.

 
   
  מתחם הבורסה     מבנים עתירי ידע     מסחר

 

במה שונה תכנון בניה מסחרית מתכנון בניה רגילה?


כשאנו באים בתור אדריכלים במרכז לתכנן במבנים למגורים ומשרדים אנו באים במחשבה שונה לחלוטין מהמחשבה שאיתה אנו מגיעים לתכנון של בנייה מסחרית. תכנון אדריכלי לצורך בנייה מסחרית חייב לקחת בחשבון את האופי של הבנייה עצמה, לשם מה בונים את הפרויקט, מי ישתמש בו, מהם תקני האבטחה בהם צריך לעמוד המבנה ועוד אין ספור פרטים קטנים אך חשובים מאוד מאוד.


לצורך הדוגמא חשבו לרגע על בנייה של מתקני תקשורת – לצורך בנייה של מתקנים אלו, אנו צריכים לגייס את מומחי התקשורת בחברה הבודקים את השטח, את האפשרויות הטובות ביותר להקמה של מתקנים כאלה בתוכו ותכנון נכון ויעיל של המבנה.

לעומת זאת, בתכנון של רשתות שיווק אנו חייבים לקחת בחשבון את המדפים הרבים, את המעברים שצריכים להיות נוחים לקונים, את עמדות הקופות ועוד פרטים רבים, שונים לחלוטין מהפרטים בהם התייחסנו בבניית מתקני תקשורת כי אמנם מדובר בבניה מסחרית אך סגנון הבניה הוא שונה לחלוטין. ואם נוסיף עוד בניין מסחרי כמו בנקים, הרי ברור לכל אחד ששוב, מדובר בסגנון בנייה שונה לחלוטין, צורך במתקני אבטחה וכד´, ולכן לכל אחד מסוגי הבניה המסחרית נדרש ידע מקיף ותכנון נכון שימנע בעיות בהמשך.


ובשורה התחתונה, אנו בחברת גבירצמן כנף פרנס אדריכלים מעניקים לכם שירות תכנון ועיצוב ענף מסחרי ושירותים ברמה גבוהה מאוד. התכנון שלנו מתחשב בכל הפרטים הקטנים וכך תוכלו להקים מבנה מושלם המתאים למטרה שלשמה הוא הוקם.